ITS

Společnost i4f provádí na území České republiky podporu prodeje a konzultace pro systémy dodávané firmou TELEGRA.

Společnost TELEGRA je dynamicky se rozvíjející se firmou, která se již přes 20 let zabývá vývojem a výrobou proměnných dopravních značek, proměnných informačních tabulí, proměnných prizmatických dopravních značek a veřejným osvětlením na bázi LED.

Kromě proměnných dopravních značek firma TELEGRA vyvinula řídící systém topXview, kterým úspěšně vybavuje tunely a dálnice v Chorvatsku i v zahraničí. Systém topXview slouží dispečerům významých infrastrukturálních staveb pro řízení dopravního provozu, a současně také ke kontrole a řízení instalovaných technologických subsystémů.

Firma TELEGRA má své výrobní závody umístěné v Chorvatsku nedaleko Záhřebu. Odtud vyváží své produkty do mnoha zemí Evropy, Asie a Severní a Jižní Ameriky. Před lety si otevřela TELEGRA další výrobní závod v Dallasu, Texas, USA. K rozvoji této pobočky po mnoho let přispíval ve funkci ředitele John Kasik, Čech, který po mnoho let žije a úspěšně pracuje v Texasu.

V případě konkrétních dotazů kontaktujte společnost i4f na e-mailové adrese:

i4f(at)email.cz

Pro rámcový přehled o produktech firmy TELEGRA použijte nejprve odkaz www.telegra-europe.com, který vás přesměruje na stránky firmy TELEGRA v anglickém jazyce.